CRCW2512-001K05-1 - Resistor 1,05 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-001K05-1
MPN:
CRCW2512-001K05-1
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
CRCW2512-031K6-1 - Resistor 31,6 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
19 % VAT incl. | »
Details
CRCW2512-042R2-1 - Resistor 42,2 Ohm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
19 % VAT incl. | »