CRCW2512-004K99-1 - Resistor 4,99 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-004K99-1
MPN:
CRCW2512-004K99-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
CRCW2512-061K9-1 - Resistor 61,9 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
19 % VAT incl. | »