CRCW2512-017K8-1 - Resistor 17,8 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-017K8-1
MPN:
CRCW2512-017K8-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
CRCW2512-001K1-1 - Resistor 1,10 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
19 % VAT incl. | »