CRCW2512-075K-1 - Resistor 75 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
Product no.:
CRCW2512-075K-1
MPN:
CRCW2512-075K-1
Question to article
19 % VAT incl. | »
Last viewed:
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Details
CRCW2512-004K02-1 - Resistor 4,02 KOhm 1W 1% ±100ppm 2512 SMD (PKU 10 pieces)
19 % VAT incl. | »
Details
UKZ1H330MPM - Electrolytic capacitor 33uF 50V 85°C 10x12,5 P5
19 % VAT incl. | »