JYAA4101KDB065000B - Ceramic capacitor Y1 100pF ±10% 400VAC Y5P P10
JB-Capacitors
Product no.:
JYAA4101KDB065000B
MPN:
JYAA4101KDB065000B
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Add to cart
Data sheet
Manufacturer Information
Data sheet
Manufacturer Information
JB-Capacitors
EU Verantwortliche Person
EU Responsible Person
TME Germany GmbH
Dohnanyistraße 28-30
04103 Leipzig
Deutschland/Germany
Telefon/Phone
E-mail:
tme@tme-germany.de
Last viewed:
19 % VAT incl. | »