R66ED3470AA7AJ - Capacitor MKT 470nF 100V 5% P7.5
KEMET
Product no.:
R66ED3470AA7AJ
MPN:
R66ED3470AA7AJ
Shipping time:
3 - 5 days
Question to article
19 % VAT incl. | »
Select delivery country
excl.
Shipping costs
Scaled prices
from 1 pcs.
from 0 pcs.
Add to cart
Add to cart
Data sheet
Data sheet
Last viewed:
19 % VAT incl. | »